×

در انتخاب روسری به چه نکاتی باید توجه شود؟

در انتخاب روسری به چه نکاتی باید توجه شود؟

شاید بار ها با این صحنه روبرو شده باشید که برای رفتن به یک مهمانی و یا مجلسی لباس های خود را به تن کرده اید اما در انتخاب روسری از نظر طرح و اندازه و رنگ باز مانده اید و همین امر باعث نگرانی شما و همچنین دیر رسیدن شما به آن مجلس شده است. و در آخر هم نتوانسته اید پوشش مناسبی را انتخاب نمایید که چهره شما را به بهترین شکل ممکن در دید دیگران ثبت نماید.از این رو در این صفحه بر آن شدیم که چند نکته در انتخاب روسری را برای شما عزیزان بازگو نماییم و توجه شما را به این نکات جلب نماییم با فاطیما مد همراه باشید.

بهترین انتخاب در خصوص روسری

روسری به عنوان یک جزء جدا نشدنی پوشش بانوان ایران زمین است و به این دلیل بیش از پیش به نوع و رنگ و طرح و نگهداری آن و حتی شستشوی آن توجه می نمایند. که این خود نشان از سلیقه بانوان سرزمین است.برای انتخاب روسری ابتدایی ترین کار این است که چند فاکتور یعنی رنگ مو، رنگ پوست، رنگ چشم و اکسسوری هایی که استفاده می کنید را در نظر داشته باشید تا در آسان شدن انتخاب روسری مناسب به شما کمک کند.

روسری

برای انتخاب و سفارش روسری از فاطیما مد اینجا کلیک نمایید.

علاوه بر مواردی که در بالا به آن در خصوص انتخاب روسری مناسب اشاره شد باید به فرم صورت نیز توجه نمود زیرا در انتخاب و چگونگی بستن روسری می تواند بسیار به شما کمک نماید و بر زیبایی شما بی افزاید. این دید در مردم جامعه به وجود آمده است که روسری برای افرادی که سنین جوانی را گذرانده اند و به نوعی مناسب برای افرادی است که می خواهند در همه جا رسمی ظاهر شوند. اما این یک سد ذهنی است که شما را از آنچه که به زیبایی شما می افزاید دور نمایید. جوان تر ها می توانند با انواع مدل ها و انواع طرح های بستن روسری این پوشش را برای خود برگزینند.

اما اندام ظاهری شما میتواند در انتخاب روسری موثر باشد؟

پاسخ این سوال با قاطعیت مثبت است. برای انتخاب روسری بهتر است وضعیت ظاهری و اندام خود را در نظر بیاورید برای نمونه افرادی که برجستگی سینه زیادی دارند بهتر است از روسری های بلند و نخی استفاده نمایند و یا بانوانی که گردنی کشیده دارند روسری کوتاه گزینه مناسبی برایشان نمی باشد.

بستن روسری

بستن روسری

روسری هایتان را به گونه ای ببندید که با فرم و شکل صورتتان هماهنگی داشته باشد.اگر صورتتان بیضی شکل است و یا صورتی کشیده دارید به هیچ عنوان روسری خود را به شکل نوک تیز نبندید و از این مدل استفاده ننماید زیرا بدترین انتخاب شما خواهد بود.

اگر از افرادی هستید که فرم چانه تان تیز است و یا صورتتان به شکل مثلث است بهتر است که روسری خود را زیر گلو با گره های تزئینی ببندید.

افرادی که پیشانی بلندی دارند اگر روسری خود را به عقب ببرند و یا مانند افراد بالا زیرچانه و گلو گره بزنند بدترین مدل و طرح را برای روسری خود اتخاب نموده اند.

اگر صورتی لاغر دارید می توانید از انواع روسری های طرح دار و چند رنگ فاطیما مد انتخاب نمایید. اگر صورت پر و تپل دارید بهترین انتخاب از بین خیل طرح های روسری فاطیما مد روسری های تک رنگ و ساده است تا بر زیبایی هرچه بیشتر شما اضافه نماید.

با فاطیما مد علاوه بر این که مشاوره در خصوص این که چه نوع پوششی را انتخاب نمایید دریافت می کنید، می توانید به راحتی خرید اینترنتی آسان را از بین طرح های بی شماری که برای شما عزیزان آماده نموده ایم نیز تجربه نمایید.