×

فاکتورهای انتخاب هوشمند مانتو در فاطیمامد

فاکتورهای انتخاب هوشمند مانتو در فاطیمامد

فاکتورهای انتخاب هوشمند مانتو در فاطیمامد

برای سفارش این مانتو مجلسی تماس بگیرید

۰۹۱۹۶۶۴۵۹۸۵

مانتو از مهمترین لباس هایی است که بانوان دارند به گونه ای که تاثیر فوق العاده زیادی بر روی ظاهر و زیبایی آنان دارد یک مانتو با طرح و مدل خاص می تواند فرم اندام و زیبایی شما را چندین برابر نماید و با بر عکس انتخاب نامناسب این پوشش می تواند حتی زیبایی های شما را مخفی نماید. پس به بیان بهتر و ساده تر انتخاب یک مانتو مناسب تاثیر گذاری شما را هم در خود جای می دهد. برای انتخاب بهترن مدل و طرح مانتو با فاطیمامد همراه باشید.

در انتخاب یک مانتو مناسب به چه نکاتی توجه شود؟

برای انتخاب یک مانتو مناسب و ایدآل توجه به چند فاکتور اصلی بسیار حائز اهمیت می باشد که باید از این فاکتور ها به فرم اندام که مهم ترین فاکتو است و رنگ پوست و مدل و طرح مانتو اشاره نمود.مدل هایی که برای مانتو در بازار وجود دارد اگر به درستی و با دانش انتخاب شوند می توانند حتی اگر در اندام شما عیبی هم وجود دارد آن ها را پوشانده و تنها زیبایی شما را به نمایش گذارد و در دید افراد دیگر جذاب و شیک پوش جلوه نمایید.

انواع مانتو در بازار

مانتو ها دارای تنوع و انواع مختلفی هستند که به کرات آنهار را دیده ایم اما اگر بخواهیم یک دسته بندی مشخصی برای آن ها معین نماییم شاید بتوانیم دسته بندی زیر را داشته باشیم :

  • ساده
  • مانتواسپرت
  • مجلسی
  • بهاره، تابستانی، پاییزه، زمستانی
  • یونیفرم اداری
  • دانشجویی

انتخاب مانتو و قد و اندام

از دیگر فاکتور هایی که می تواند در انتخاب مانتو به ما کمک کند و به یاری ما بیاید اندام و قد ما می باشد در فاطیما مد انواع مانتو را در طرح ها و سایز ها و اندازه های مختلف می توانید مشاهده نمایید و لذت یک خرید اینترنتی آسان را تجربه نمایید. برای انتخاب مانتو به قد آن نیز توجه نمایید. زیرا که قد مانتو با قد شما رابطه معکوس دارد. برای مثال اگر شما دارای قدی بلند هستید از انتخاب مانتو هایی با قد بلند بپرهیزید و مانتو هایی که قد آن تا زانوی شماست برای قد شما ناسب ترین انتخاب می باشد و اگر قد شما متوسط و یا کوتاه است انتخاب مناسب برای شما مانتو هایی با قد بلند است تا شما را بلند قد نشان دهد.

و اما اندام، اگر اندام ریزی دارید انتخاب شما در خصوص مانتو باید بر روی مانتو های فون و پیلی دار و چین دار باشد. اگر دارای اضافه وزن هستید پیشنهاد فاطیمامد به شما انتخاب مانتو های برش راسته است که قد مانتو تا زانوی شما باشد همچنین طرحی که برای مانتو انتخاب می کنید به صورت عمودی باشد و ترجیحاً از رنگ تیره استفاده نمایید تا شما را لاغر نشان دهد.

انتخاب مانتو با توجه به رنگ پوست

رنگ پوست نیز از دیگر فاکتور های  انتخاب مانتویی زیبا و برازنده است زیرا که این فاکتور به شما کمک می کند از بین طرح ها و مدل های مختلف مانتو طرح و رنگی را انتخاب نمایید که با توجه به رنگ پوست شما خاص  مخصوص خود شما شود.

 با کمی دقت متوجه خواهید شد که اگر این چند فاکتور کوچک را در زمان خرید مانتو در نظر داشته باشیئ و در انتخاب خود آن ها را لحاظ نمایید بیش از پیش جذاب و شیک پوش خواهید شد زیرا که مدل و طرح و رنگ مانتو را به گونه ای مخصوص خود و اختصاصی می کنید و متفتوت تر از همیشه در جامعه حاظر خواهید شد. فاطیمامد با انواع مانت ها در سایز ها و طرح های گوناگون بستری برای شما فراهم آورده تا به راحتی انتخاب کنید و یک خرید اینترنتی آسان را تجربه نمایید.

 

برای سفارش این مانتو مجلسی تماس بگیرید

۰۹۱۹۶۶۴۵۹۸۵

تماس با مدیریت مزون : 09196645985