×

جدیدترین مدل های عروس ۲۰۲۱

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید لباس‌های عروس در سال‌های متوالی چه تغییرات و تحولاتی پیدا کرده‌اند و لباس عروس‌های قدیم با انواع و اقسام مدل لباس عروس جدید چه تفاوت‌هایی داشته‌اند. اگر شما می‌خواهید این تفاوت‌ها را از قدیم تا همین امروز متوجه شوید و تخصصی‌تر به آن نگاه کنید لطفا با فاطیمامد همراه باشید.
انتخاب لباس عروسی که بر اساس مد روز دوخته شده است از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید امروزی و زیباتر به نظر برسید بهتر است مدل پیراهن عروس خود را از بین طرح های ۲۰۲۱ که از  شیک ترین لباس عروس های اروپایی الهام گرفته می شود انتخاب نمایید.
این لباس عروس ها که بر اساس جدیدترین مدل لباس عروس۲۰۲۱ طراحی شده اند با پارچه ساتن، گیپور و دانتل و تور طراحی شده و از بهترین برند های لباس عروس خارجی و اروپایی جمع آوری شده.انواع مدل لباس عروس، لباس عروس پوشیده، در مزون فاطیمامد ارایه میشود.


به چه روشی می توان لباس عروس را انتخاب نمود؟

انتخاب و تهیه لباس عروس را می توان به چند نوع بیان نمود:

روش اولی که می توانید لباس عروس را انتخاب نمایید این است که به افرادی که متخصص این کار هستند سفارش دهید تا برای شما لباس عروسی بدوزند که مخصوص و خاص خودتان باشد و این لباس را از این مراکز خریداری می نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که سفارش و دوخت و خرید این لباس ها از مزون به نسبت هزینه زیاد تری نیز خواهد داشت.

روش بعدی که می توانیم برای تهیه لباس عروس به شما عزیزان پیشنهاد دهیم این است که انتخاب طرح لباس را می نمایید و سفارش دوخت آن را می دهید. اما آن را از مزون اجاره می کنید. این روش برای شما نسبت به روش قبل به نسبت کم هزینه تر است. از این لباس ها بعد ها در مزون ها برای اجاره استفاده می شود .

روش سوم را هم تا حدودی در اواخر روش دوم بیان نمودیم. این روش مرسوم ترین روش برای تهیه لباس عروس است که لباس های آماده را برای شب عروسی اجاره می کنند و بعد از آن به مزون ها تحویل می دهند که نسبت به دو روش قبل هزینه کمتری دارد.

تمامی این سه روش گفته شده را می توانید در فاطیمامد تجربه نمایید.

 

اگر قدتون بلنده و اختلاف قدی با همسرتون کم هست حتما باید به این نکات توجه کنید

شاید براتون سوال بشه که چرا قد همسر برای انتخاب لباس عروس مهمه؟حالا چرا؟

به طور مثال شما قدتون 175 هست وقد همسر 180 اختلاف قدی فقط 5 سانت هست که وقتی شما کفش پاشنه دار و تاج و شینیون والبته لباس کم پف بپوشین قدتون بالای 180 دیده میشه و بلند تر از اقای داماد میشین که زیاد جالب نمیشه (خطای دید)حالا نکاتی که باید رعایت کرد تا این اتفاق نیفته:
 

اول: از اینکه لباسی که انتخاب میکنید یه لباس تقریبا پف دار و لباس عروس پرنسسی  باشه تا یکم کوتاه تر نشون میده تا این مشکل به راحتی حل بشه.

دوم: کفش پاشنه کوتاه بگیرین یا در صورت نیاز کفش کفش بدون پاشنه

سوم:انتخاب تاج و شنیون هست که ناج کمی کمی کوتاه باشه و شنیون هم بالای سر نباشه 
 

و حالا برعکس عروس خانوم هایی که قد کوتاهی دارند و میخواهند بلندتر به نظر برسند:

عروس خانوم هایی که قدشون خیلی کوتاه ه تر از داماد است باید چند نکته رو خیلی دقت کنند.

 

نکته اول:لباس های کم پف که قد رو بلند نشون میده (تا حد ممکن از لباس های پفی استفاده نکنید)

نکته دوم :دنباله لباس هست که اگر لباس دنباله دار باشه خطای دید ایجاد میشه و قد بلندتر و کشیده تر دیده میشه.

نکته سوم:تا جای ممکن از لباس عروس ساده واروپایی استفاده کنید.

نکته چهارم :مدل های ماهی هست که خیلی برای افزایش قد موثر است(البته باید به اندامتون بیاد)

و نکته آخر کفش و تاج هست ، طوری انتخاب کنید که خیلی هم قدتون از داماد بلند تر نشه چون لباس مناسب خودش خطای دید داره .

 

نکته مهم:دامن های پیله ای قد شمارو بلندتر نشون میدن به واسطه خطوط عمودی که ایجاد میشه روی دامن خطای دید ایجاد میکنه.

امروزه بیشترین پارچه ای که در بین پارچه های لباس عروس ترند شده پارچه زونیکس هست که یک حالت شیشه ای طور به لباس میدهد و فرم پیله های لباس و کلوش بودن لباس خیلی خوش حالت و لول می ایستد و این پارچه زونیکس را با دانتل های زمینه شاین که طرح های مختلف دارد و برق و زیبایی خاصی دارد روکش میکنند، به طوری که وقتی این دانتل های شاین مخصوصا نوع شب نما که به صورت برجسته در بازار موجود میباشد وقتی از دور مشاهده میکنیم این را به بیننده القا میکند که انگار کل لباس جواهردوزی و کار دست شده است و برق و زیبایی بینظیری دارد.

 

خیلی از عروس ها راجع به قیمت لباس سوال دارند و میخواهم این سوال رو به صورت کلی براتون توضیخ بدم:

  قسمت اول :لباس هایی که کاملا ساده هستند و جنس آنها ساتن میباشد رنج قیمتی این لباس ها تا 4 میلیون تومان هست .

قسمت دوم :لباس هایی که دامن آنها تور یا ساتن هست اما بالاتنه کاملا کار شده هست رنج قیمتی این کارها تا 5 میلیون تومان هست.

قسمت سوم :لباس هایی که پارچه آن زونیکس میباشد با روکش تمام شاین از نوع شاین های برجسته شب نما ،رنج قیمتی این کارها تا 8میلیون تومان هست.

قسمت چهارم: لباس هایی که جواهر دوزی دارند نسبت به نوع پارچه و نوع سنگ های مصرفی و حجم سنگدوزی قیمت به صورت توافقی با مشتری صورت میگیرد. 

 

لباس عروس مناسب افراد توپر و سایز بزرگ

یکی از اشتباهات رایج برای این بدن ها دو تیکه کردن بالاتنه و پایین تنه هست!اینجوری که مرز کمر رو از پایین تنه مشخص میکنن و به نظرشون با اجرای یک کمربند باریک فرد رو لاغرتر نشون میدهند، در صورتی که به کلی نباید با جدا کردن بالاتنه و دامن به این فرم پهنای کمر و یا احتمالا شکم رو نشون داد!

 

مورد مهم بعدی جنس پارچه لباس است

برای افراد سایز بزرگ بهتر است از پارچه های جون دار و گرم بالاتر استفاده شود. بعضی ها فکر میکنند لباس آستین بلند برای عروس های سایز بزرگ مناسبه! اما مسئله این است که باید فرم آستین درست انتخاب بشه .مثلا وقتی گیپور روی بازو کار شده باشه تا بازو رو بپوشونه ، بیشتر باعث شده که اتفاقا توجه از قشنگی های بدن مثل ، سینه به سمت بازوها که خواستن دیده نشه بره و نتیجه عکس داشته باشه.

 

یقه های هفت باز برای این سایز ها خیلی مناسبه 

و اگر شکم ندارید مدل ماهی یا راسته خیلی مناسب است.آستین های توری بلند اگر توی سلیقتون هست و بازوهای بزرگی دارید خوشگل و متفاوت است.

 

انتخاب رنگ مناسب لباس

یک چیزی که خیلی به لاغر تر نشون دادنتون در لباس عروس کمک میکنه ، رنگ لباس است.سعی کنید از لباس های شامپاینی یا کرم خیلی روشن استفاده کنید به جای رنگ سفید سفید...

 

زمان و مکان خرید لباس عروس را مشخص کنید 

نکته ای که بسیار مهم است این است که قبل از رفتن به خرید لباس عروس زمان و مکانی که برای دیدن می خواهید بروید را انتخاب کنید بعد به آن مقصد بروید. چون اگر شما مکان را مشخص نکنید امکان دارد فقط زمان خورد را تلف کنید چون هر لحظه باید دنبال مکان برای انتخاب عروس خود باشید.

قبل از رفتن به مکان برای خرید لباس عروس مدل خود را انتخاب کنید بعد راهی شوید اینگونه به راحتی میتوانید لباس خود را پیدا کنید اگر اینگونه نباشد قدرت تصمیم گیری نخواهید داشت و بسیار سردرگرم خواهید بود که چه مدلی دوست دارید و می خواهید انتخاب کنید. همینطور که مکان مهم است زمان هم مهم است باید زمانی را برای خرید لباس عروس انتخاب کنید که عجله نداشته باشید و یا ذهنتان آماده انتخاب باشد که بتوانید به راحتی و با خیال راحت انتخاب کنید و یک نکته بسیار مهم برای خرید لباس عروس این است که همیشه ۳ماه تا ۶ ماه قبل عروسی لباس خود را انتخاب کنید و برای خرید آن اقدام کنید چون نزدیک زمان عروسی انقدر استرس خواهد بود که بسیار برای انتخاب لباس عروس خود به مشکل خواهید خورد.

تماس با مدیریت مزون : 09196645985