×

جدیدترین مدل های عروس ۲۰۲۱

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید لباس‌های عروس در سال‌های متوالی چه تغییرات و تحولاتی پیدا کرده‌اند و لباس عروس‌های قدیم با انواع و اقسام مدل لباس عروس جدید چه تفاوت‌هایی داشته‌اند. اگر شما می‌خواهید این تفاوت‌ها را از قدیم تا همین امروز متوجه شوید و تخصصی‌تر به آن نگاه کنید لطفا با فاطیما مد همراه باشید.
انتخاب لباس عروسی که بر اساس مد روز دوخته شده است از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید امروزی و زیباتر به نظر برسید بهتر است مدل پیراهن عروس خود را از بین طرح های ۲۰۲۱ که از  شیک ترین لباس عروس های اروپایی الهام گرفته می شود انتخاب نمایید.
این لباس عروس ها که بر اساس جدیدترین مدل لباس عروس۲۰۲۱ طراحی شده اند با پارچه ساتن، گیپور و دانتل و تور طراحی شده و از بهترین برند های لباس عروس خارجی و اروپایی جمع آوری شده.انواع مدل لباس عروس، لباس عروس پوشیده، در مزون فاطیما مد ارایه میشود.


به چه روشی می توان لباس عروس را انتخاب نمود؟

انتخاب و تهیه لباس عروس را می توان به چند نوع بیان نمود:

روش اولی که می توانید لباس عروس را انتخاب نمایید این است که به افرادی که متخصص این کار هستند سفارش دهید تا برای شما لباس عروسی بدوزند که مخصوص و خاص خودتان باشد و این لباس را از این مراکز خریداری می نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که سفارش و دوخت و خرید این لباس ها از مزون به نسبت هزینه زیاد تری نیز خواهد داشت.

روش بعدی که می توانیم برای تهیه لباس عروس به شما عزیزان پیشنهاد دهیم این است که انتخاب طرح لباس را می نمایید و سفارش دوخت آن را می دهید. اما آن را از مزون اجاره می کنید. این روش برای شما نسبت به روش قبل به نسبت کم هزینه تر است. از این لباس ها بعد ها در مزون ها برای اجاره استفاده می شود .

روش سوم را هم تا حدودی در اواخر روش دوم بیان نمودیم. این روش مرسوم ترین روش برای تهیه لباس عروس است که لباس های آماده را برای شب عروسی اجاره می کنند و بعد از آن به مزون ها تحویل می دهند که نسبت به دو روش قبل هزینه کمتری دارد.

تمامی این سه روش گفته شده را می توانید در فاطیمامد تجربه نمایید.

تماس با مدیریت مزون : 09196645985