×

جدیدترین مدل های لباس عروس پوشیده ۲۰۲۱

مدل لباس عروس های محجبه درکشورمان و برخی کشورهای اسلامی طرفداران خاص خودشان را دارند، این مدل لباس عروس ها کاملا پوشیده هستند و دختران مسلمان در سراسر دنیا با پوشیدن آن ها و بستن شال یا روسری حجاب شان را در روز عروسی شان تکمیل میکنند که البته این روسری ها ساده نیستند و کار شده اند.
لباس عروس های پوشیده  مدل های مختلف و زیادی دارند از جمله لباس عروس پفی، لباس عروس دنباله دار، لباس عروس پرنسسی، لباس عروس شاین دار و… که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه عروس  دارد. جدید ترین لباس عروس پوشیده در مدل های ساده و طرح دار در فاطیمامد موجود هستند که شما می توانید از بین این طرح ها لباس عروسی شیک و خاص را انتخاب نمایید. لباس عروس پوشیده آستین دار علاوه بر اینکه وقار خاصی به عروس می بخشد، این روزها بسیار پربازدید و ترند هستند و در مراسم عروسی افراد مشهور بسیار دیده می شوند.
همانطورکه گفته شد لباس عروس پوشیده جدید در انواع مدلهای طرح دار و ساده موجود است و شما میتوانید از بین این طرحهای متنوع لباسی عروسی شیک و خاص را که با فرم اندام تان تناسب و هماهنگی بیشتری دارد برای پوشیدن انتخاب نمایید.
یکی از ویژگیهای منحصر به فرد لباس عروس پوشیده این است که با برتن نمودن آن نیازی به چادر و شنل عروس نیست و میتوان به راحتی در عروسیهای مختلط از آن استفاده کرد.
برخی خانم ها کمی قوز دارند و یا این که اضافه وزن داشته و قسمت بازو و آرنج آنها حجیم است، این خانم ها بهتر است، لباس دکلته نپوشند. بهترین لباس برای این فرم بدنی آستین کوتاه یا آستین حلقه ای است که شخص را جمع و جورتر نشان میدهد.
اگر به دنبال جایی هستید که جدید ترین مدل های لباس عروس پوشیده را با بهترین دوخت و کیفت داشته باشد بی شک فاطیمامد بهترین انتخاب شما خواهد بود هم برای سفارش دوخت و  اجاره و هم خرید لباس عروس پوشیده و محجبه طرح های مختلف و زیبای فاطیمامد را مشاهده، سفارش و خرید نمایید.

امروزه لباس عروس پوشیده بسیار ترند هستند و جذابیت خاص خود را دارند انواع لباس های پوشیده متنوع در بازار امروزی وجود دارد که میتوانید لباس عروسی خود را  به راحتی انتخاب کنید .
افراد مشهور زیادی در مراسم عروسی خود از لباس های پوشیده انتخاب میکنند بانوان با انتخاب لباس عروسی پوشیده وقار و زیبایی خود را به رخ میکشند معمولا کسانی که به حجاب اعتقاد زیادی دارند از لباس عروس پوشیده انتخاب میکنند این افراد میتوانند از آنجا که بعضی از بانوان وسواس خاصی نسبت به لباس عروسی خود دارند میتوانند لباس عروس خود را به یک خیاط ماهر بسپارند تا متناسب با اندام و زیبایی خود لباس پوشیده بدوزند این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا مطالبی را  در این باره در اختیارتان قرار دهیم.


 لباس عروس پوشیده مناسب افراد باحجاب

بعضی از بانوان ایرانی بنا بر اعتقادات خود دوست دارن نوع پوشش خود را در عروسی خود هم حفظ کنند که این نوع لباس در عروسی های مختلط بسیار حس راحتی به این بانوان میبخشد  لباس عروس های پوشیده و زیبای  زیادی وجود دارد که میتواند از شما یک عروس زیبا و جذاب بسازد لباس های پوشیده هم همچنین لباس عروس های دیگر دارای تزئینات زیبا و لوکس هستند ک این موضوع زیبایی آن را دو چندان میکند خوشبختانه در سال های اخیر همانند قبل پیدا کردن لباس عروس پوشیده دشوار نیست در قسمت بعضی از این نوع لباس عروس ها از شالی آراسته به سنگ ها و جواهرت قیمت کار شده است همچنین لباس عروس پوشیده  نشان از  وقار عروس است.

انواع لباس عروس پوشیده

این نوع لباس عروس هم همانند لباس عروس های دیگر مدل و نوع خاص خود را دارند  و دست شما در انتخاب نوع لباس و همچنین جنس  لباس عروس باز است لباس عروس های  دامن تور و بالاتنه ساتن  و همینطور بالاتنه گیپور کار شده و یا دامن تور و بالا تنه سنگ دوزی شده میتوانند انتخاب مناسب و زیبایی باشد .
یکی از جذابترین نوع لباس عروس پوشیده میتواند لباس دنباله دار و پوشیده باشد.
 لباس عروس های سنگ دوزی و دیزاین دانتل میتواند زیبایی خاصی به این نوع عروس ها ببخشد.
لباس عروس های کلاه دارهم یکی از زیباترین نوع لباس عروس برای این بانوان است.

تماس با مدیریت مزون : 09196645985