×

جدیدترین مدل های لباس عروس پوشیده ۲۰۲۱

مدل لباس عروس های محجبه درکشورمان و برخی کشورهای اسلامی طرفداران خاص خودشان را دارند، این مدل لباس عروس ها کاملا پوشیده هستند و دختران مسلمان در سراسر دنیا با پوشیدن آن ها و بستن شال یا روسری حجاب شان را در روز عروسی شان تکمیل میکنند که البته این روسری ها ساده نیستند و کار شده اند.
لباس عروس های پوشیده  مدل های مختلف و زیادی دارند از جمله لباس عروس پفی، لباس عروس دنباله دار، لباس عروس پرنسسی، لباس عروس شاین دار و… که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه عروس  دارد. جدید ترین لباس عروس پوشیده در مدل های ساده و طرح دار در فاطیمامد موجود هستند که شما می توانید از بین این طرح ها لباس عروسی شیک و خاص را انتخاب نمایید. لباس عروس پوشیده آستین دار علاوه بر اینکه وقار خاصی به عروس می بخشد، این روزها بسیار پربازدید و ترند هستند و در مراسم عروسی افراد مشهور بسیار دیده می شوند.
همانطورکه گفته شد لباس عروس پوشیده جدید در انواع مدلهای طرح دار و ساده موجود است و شما میتوانید از بین این طرحهای متنوع لباسی عروسی شیک و خاص را که با فرم اندام تان تناسب و هماهنگی بیشتری دارد برای پوشیدن انتخاب نمایید.
یکی از ویژگیهای منحصر به فرد لباس عروس پوشیده این است که با برتن نمودن آن نیازی به چادر و شنل عروس نیست و میتوان به راحتی در عروسیهای مختلط از آن استفاده کرد.
برخی خانم ها کمی قوز دارند و یا این که اضافه وزن داشته و قسمت بازو و آرنج آنها حجیم است، این خانم ها بهتر است، لباس دکلته نپوشند. بهترین لباس برای این فرم بدنی آستین کوتاه یا آستین حلقه ای است که شخص را جمع و جورتر نشان میدهد.
اگر به دنبال جایی هستید که جدید ترین مدل های لباس عروس پوشیده را با بهترین دوخت و کیفت داشته باشد بی شک فاطیمامد بهترین انتخاب شما خواهد بود هم برای سفارش دوخت و  اجاره و هم خرید لباس عروس پوشیده و محجبه طرح های مختلف و زیبای فاطیمامد را مشاهده، سفارش و خرید نمایید.

تماس با مدیریت مزون : 09196645985