×

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ۲۰۲۱

پیراهن مجلسی زنانه انواع متفاوتی دارد که با توجه به نوع سلیقه افراد و نسبت آنها با صاحبان مجلس انتخاب میشود.مثلا اقوام درجه یک عروس وداماد بهتر است  پیراهن مجلسی بلند را انتخاب کنند که متریال به کار برده در آن سنگ و کریستال و پارچه های گیپور ودانتل و کارشده میباشد که بسیار جذاب و شیک هستند و آنها را از سایرمهمان ها متمایز میکند.اگر مراسم شما مختلط است بهتر است پیراهن مجلسی پوشیده را انتخاب کنید.

برای جشن تولد و مهمانی خودمانی میتوانید پیراهن مجلسی کوتاه را انتخاب کنید.لباس مجلسی های زنانه جدید که جنس های مخمل, حریر و گیپور دارندو بلند و پوشیده اند هم چنین کار شده و فوق العاده لاکچری هستند، در بازار خرید این نوع لباس ها به چشم می خورد. این سبک از لباس های مجلسی زنانه برای مراسم عروسی فامیل های درجه یک مناسب اند زیرا بسیار کار شده و گران قیمت و شیک و لاکچری هستند.لباس گیپور مجلسی با پارچه های ساتن، حریر و کرپ که همراه می شود، پرطرفدارترین طرح های لباس مجلسی را خواهند ساخت. پارچه گیپور مناسب همه سن ها و مراسم های رسمی و مهم می باشد. این نوع پارچه ها در عین ظاهری شیک، بسیار خیره کننده و لوکس و لاکچری هستند و زیبایی خانم ها را نشان می دهند.

برای انتخاب لباس مجلسی فاکفور های بسیار زیادی را باسد در نظر داشته باشید برای مثال یک مدل لباس مخمل کارشده را در نظر داشته باشید کوتاهی و یا بلندی دامن طریقه دوخت و نوع آستین آن طرح های روی لباس تمامی این موارد می تواند انتخاب شما را محدود تر کند و هر چه انتخاب شما با توجه به فاکتور هایی که برای شما مهم است محدود تر باشد انتخاب شما راحت تر خواهد بود

تماس با مدیریت مزون : 09196645985