×

جدیدترین مدل های سرهمی و شومیز ۲۰۲۱

در نگاه اول زمانی که صحبت از سرهمی می شود شاید اولین نکته ای که به ذهنتان برسد این است که سرهمی لباس کودکان است اما با توجه به انواع مختلف سرهمی که در طرح ها و مدل های مختلف دوخته و به فروش می رسد باید گفت که این فکر واقعا غلط است.

سرهمی ها انواع مختلفی دارند که می توان هر کدام را با توجه به مدل و طرح و رنگی که دارد برای مهمانی و مجالس و دورهمی ها و یا حتی به صورت روزمره استفاده و بر تن نمود. برخی از مدل های سرهمی بسیار ظریف و حرفه ای و با پارچه های بسیار باکیفیت دوخته می شوند که می تواند به راحتی گزینه انتخاب شما برای حضور در یک مجلس رسمی و یا غیر رسمی باشد.
اغلب مدل های سرهمی مجلسی برعکس نوع اسپورت و دخترانه آن آزاد و بدون آستین هستند اما اگر دوست دارید لباس پوشیده تری برای مجالس تهیه کنید میتوانید سرهمی خود را با یک شومیز یا بلوز آستین بلند ست کنید ، بلوز های آستین پفی یا کلوش ترکیب زیبا ، دوست داشتنی و کلاسیکی با سرهمی ها میسازند. شومیز ها نیز انواع و طرح ها و رنگ های مختلفی دارند که برای انتخاب آنها نیز باید فاکتورهای مهمی را در ذهن داشته باشید. 
مدل های مختلف سرهمی دخترانه و سرهمی زنانه و سرهمی های مجلسی و کار شده را در فاطیمامد مشاهده نمایید اگر مایل هستید که سرهمی خود را پوشیده انتخاب نمایید می توانید آن را با شومیز های متنوع و مختلف فاطیمامد ست کنید یا سرهمی و شومیز فاطیما مد را انتخاب کنید و از جذابیت بیشتری برخوردار شوید.

تماس با مدیریت مزون : 09196645985