×

جدیدترین مدل های پیراهن مهمانی ۲۰۲۱

پیراهن های مهمانی انواع مختلف و متنوعی دارند تنوع را علاوه بر رنگ های بسیار زیاد می توانید در بلندی و کوتاهی طرح ها نیز مشاهده نمایید و از بین آنها جدید ترین مدل پیراهن مهمانی شیک را طبق سلیقه خاص خود انتخاب نمایید و در مهمانی ها و دورهمی های خود درخشان باشید.

برای انتخاب پیراهن مهمانی فاکتور هایی که باید در نظر بگیرید علاوه بر اندام و قد و رنگ پوست خود که در انتخاب هر لباسی باید در نظر گرفته شود باید به این نکته نیز توجه نمایید که نوع مهمانی که قرار است در آن حاضر شوید چگونه است. لباسی که به مناسبت حضور در مهمانی های دوستانه انتخاب می نمایید با پیراهنی که برای مهمانی های خانوادگی انتخاب می کنید متفاوت است.

یک لباس مهمانی زنانه چه ویژگی های مهمی باید داشته باشد؟

  • قد لباسی که برای مهمانی انتخاب میکنید باید حداقل تا پایین زانو باشد و خیلی کوتاه نباشد
  • توجه داشته باشید که لباس مهمانی نباید بسیار تنگ و جذب باشد پس لباس های آزاد انتخاب کنید
  • لباسی مناسب مهمانی است که آستین بلند باشد که میتوانید انواع آستین های ساده و کارشده و پیراهن آستین پفی را انتخاب نمایید
  • رنگ لباسی که برای مهمانی انتخاب می کنید بستگی به سلیقه، نوع مهمانی، رنگ پوست و... دارد
  • اگر قدتان کوتاه است لباس با راه راه عمودی استفاده کنید با این انتخاب بلند قد تر به نظر می رسید
  • اگر لاغر هستید لباس با طرح راه راه افقی و لباس های گلدار مناسب شما است با این انتخاب جذاب تر می شوید
     

جدیدترین مدل های پیراهن مهمانی شیک، جدیدترین مدل های پیراهن مهمانی آستین دار و بدون آستین و همچنین مدل های پیراهن کوتاه و بلند را در فاطیمامد مشاهده و انتخاب نمایید و به راحتی خریداری کنید. تمامی مدل هایی که در ذیل مشاهده می نمایید در انواع سایز و رنگ موجود می باشد.زیبا ترین و جذاب ترین طرح های روز دنیا را در فاطیمامد ببینید.

تماس با مدیریت مزون : 09196645985